Půjčka v hotovosti

V životě každého z nás může nastat chvíle, kdy jej na úkor napnutého finančního rozpočtu překvapí nečekané výdaje. Nezáleží na problému, který se před vás postaví – ať už to bude rozbité auto, porouchaná lednička, nedoplatek za elektřinu či vyúčtování za mobilní telefon – v každém případě si nastalá komplikace bude vyžadovat okamžité použití financí A teď ruku na srdce: máte nějakou finanční rezervu, na kterou byste se mohli v případě nouze spolehnout? Jestliže ne, pak si nezoufejte – jen málokdo si v dnešní drahé době dokáže ze svých příjmů odložit určitou část peněz bokem. Jestliže jste se právě dostali do situace, kdy potřebujete nutně finanční pomoc, ale nemáte ji kde vzít, jsou následující řádky určené právě vám!


Půjčka v hotovosti – rychlá a snadná pomoc

Jestliže jste se někdy zajímali o půjčky, pak určitě víte, že se obecně dělí do dvou skupin:

 • bankovní
 • nebankovní

Zatímco u bankovních půjček se setkáte s přísnými kritérii, která chtě nechtě musíte splnit. Jinak úvěr u banky nedostanete. V tomto ohledu jsou nebankovní půjčky mnohem ohleduplnější, a proto i půjčka v hotovosti nabízí pomoc širokému spektru žadatelů.

Jaké má půjčka v hotovosti výhody?

Vzhledem k tomu, že půjčka v hotovosti spadá mezi nebankovní produkty, je podobně jako například SMS půjčka či půjčka ještě dnes spjata s celou řadou pozitivních vlastností. Mezi největší patří:

 • dostupnost
 • rychlost
 • jednoduchá žádost
 • okamžité rozhodnutí
 • peníze obratem

Jak probíhá žádost?

Jestliže vás zaujala představa snadno získaných peněz, které byste mohli použít prakticky na cokoli dle vlastních potřeb, pak určitě chcete vědět, jak probíhá žádost. Nečekejte nic složitého, neboť vše probíhá v pohodlí vašeho domova, samotná žádost je velice snadná a přehledná. Čeká na vás pár snadných kroků, které vám zaberou jen několik málo minut. V první řadě si na stránkách půjčky nastavíte výši požadované částky i dobu její splatnosti. Následně vyplníte pár potřebných údajů a informací, které na závěr odešlete společně s vaším telefonním číslem. Na zadané telefonní číslo vám během několika málo minut přijde prostřednictvím SMS zprávy rozhodnutí, zda vám byla půjčka ještě dnes schválena. V případě kladného vyřízení obdržíte požadované finance již do 1 minuty na váš běžný účet.

Pro koho je půjčka ještě dnes vhodnou volbou?

Jak již bylo řečeno – půjčka ještě dnes podobně jako půjčka před výplatou chce pomoci co možná nejvíce lidem. Proto má snadné podmínky, mezi které patří dosažení věku od 20 do 75 let, občanství České republiky a splacení všech závazků. Půjčka ještě dnes je proto vhodná pro:

 • studenty
 • maminky na mateřské dovolené
 • nezaměstnané
 • žadatele se záznamem v registru
 • důchodce
 • podnikatele

Nestíháte splatnost půjčky? Prodlužte si ji!

Půjčka v hotovosti nabízí svým klientům službu nad rámec v podobě možnosti prodloužení doby splatnosti. Jestliže již předem víte, že z jakéhokoli důvodu nebudete schopni v den splatnosti uhradit své závazky, neusněte na vavřínech a svou situaci řešte. Obraťte se na zákaznické centrum této půjčky a za smluvní poplatek si dobu splatnosti prodlužte. Rázem tak získáte až 60 dní k dobru, během kterých můžete našetřit potřebné finance. O rozhodnutí, zda vám byla splatnost prodloužena či nikoli, budete informováni okamžitě.


Malapujcka.cz > Blog > Půjčka v hotovosti

Zažádat o Ferratum půjčku

Půjčujete si poprvé? (1. půjčka od Ferratum)

Pozor akce! 1. půjčka až 9 000 Kč na 7 až 30 dní naprosto bez poplatku.

Částka Splatnost Poplatek Celkem
3 000 Kč 30 dní 0 Kč 3 000 Kč


Jak prodloužit splatnost rychlé půjčky?

Půjčku Ferratum můžete prodloužit celkem 2x a to vždy o 30 dnů (celkem tedy až o 60 dnů).

Půjčujete si častěji? (2. a každá další půjčka)

Částka Splatnost Poplatek Celkem
500 Kč 15 dní 90 Kč 590 Kč
1000 Kč 15 dní 180 Kč 1180 Kč
2000 Kč 15 dní 360 Kč 2360 Kč
3000 Kč 15 dní 540 Kč 3540 Kč
3000 Kč 21 dní 720 Kč 3720 Kč
4000 Kč 15 dní 720 Kč 4720 Kč
4000 Kč 21 dní 960 Kč 4960 Kč
5000 Kč 21 dní 1224 Kč 6224 Kč
6000 Kč 21 dní 1440 Kč 7440 Kč
6000 Kč 30 dní 1980 Kč 7980 Kč
7000 Kč 30 dní 2310 Kč 9310 Kč
8000 Kč 30 dní 2640 Kč 10640 Kč
9000 Kč 30 dní 2970 Kč 11970 Kč
10000 Kč 30 dní 3300 Kč 13300 Kč

Malá půjčka vyřeší i velké starosti - je tu Credit Limit od Ferratum Bank!

Ferratum to jsou výhodné krátkodobé půjčky. Nabízí půjčky bez potvrzení příjmu a také půjčky bez registru. Půjčky Ferratum je možné využít jako rychlé půjčky před výplatou. Velmi oblíbená je půjčka 5000 Kč, patří mezi nejvyužívanější rychlé půjčky do výplaty.

Ferratum rychlá půjčka před výplatou pokryje náklady na zaplacení složenek, rychlá půjčka do výplaty se používá i běžné nákupy. Půjčka do výplaty pomůže i při koupi nového spotřebiče, půjčka před výplatou vám může pomoci i při nákupu dovolené. Podmínky získání půjčky před výplatou jsou mírné, protože půjčky do výplaty poskytuje Ferratum i osobám bez doložení příjmu. Fungují i jako půjčka na mateřské, pro seniory a půjčka v hotovosti je vhodná i pro nezaměstnané.

Ferratum to je půjčka online. Stačí vyplnit připravený formulář a půjčka on-line bude hned vyřízena. Nabízí také SMS půjčky, které jsou určeny pro stálé klienty. SMS půjčka je schválena neprodleně. Rychlá SMS půjčka pomůže, když peníze potřebujete okamžitě. Pokud potřebujete peníze, rychlá půjčka ihned od Ferratum je tu i pro vás. Půjčka ještě dnes vaše problémy vyřeší!

Informace o půjčce Ferratum

Naše Ferratum půjčka do 10 000 Kč vám může pomoci z tíživé životní situace. Neplatíte žádné úroky pouze jednorázový poplatek dle výše půjčky až při splácení. Hodnocení půjčky 4.4/5 založeno na 15352 názorech klientů.
Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Prodloužení půjčky Ferratum

Nestihnete splatit půjčku včas a chcete se vyhnout smluvním pokutám? Prodlužte si jednoduše splatnost za drobný poplatek a získejte více času k uhrazení celé částky.

Více
© 2015 Malapujcka.cz - Ferratum Group “More than money to everyone”